Aktuální nabídka práce Zdeněk Tutr

3 aktuálních volných míst

 
  • Řidič osobního automobilu

    Autobaterie Tutr ve Velvarech přijme do hlavního pracovního poměru řidiče osobního automobilu (s valníkem)pro rozvoz zboží po okolí (Praha). V případě zájmu volejte 602 643 770 nebo pošlete životopis na adresu: zdenek.tutr@tutr.cz

  • Skladník, údržbář, řidič

    Přijmeme pracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici: skladník, údržbář, řidič skupiny B+E. Vyučení nebo střední škola výhodou. Plat 20.000,- až 30.000,-kč. Nástup možný ihned. Informace na tel. 602 643 770.

  • Autoelektrikář

    Přijmeme pracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici autoelektrikáře a automechanika. V případě zájmu volejte 602 643 770, nebo pošlete životopis na zdenek.tutr@tutr.cz .

 

Zaměstnání u Zdeněk Tutr

Zajímá vás práce ve firmě Zdeněk Tutr? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Zdeněk Tutr

vznik firmy v ČR: prosinec 1990 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 13756923
adresa: Velvary, Za Roudnickou branou 233
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Zdeněk Tutr