Aktuální nabídka práce Jaroslav Berka - JAVAB

3 aktuálních volných míst

  • Obsluha dřevoobráběcích strojů

    Požadujeme: - vhodnou zdravotní způsobilost a fyzickou kondici - v případě potřeby ochotu pracovat i o víkendech Nevyžadujeme praxi ani vzdělání, po nástupu zaučíme. Nabízíme: - možnost ubytování za úhradu První kontakt e-mailem.

  • Stavební montér

    Požadavky: - dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici - ochota pracovat (v případě potřeby) i o víkendech - manuální zručnost Praxe není podmínkou, zaučíme.

  • Podlahář

    Požadavky: - dobrý zdravotní stav a fyzická kondice - ochota pracovat o víkendech (výjiměčně) - manuální zručnost (praxe není vyžadována, zaučíme) Zakázky i v rámci ČR. První kontakt e-mailem na: [email protected]

Zaměstnání u Jaroslav Berka - JAVAB

Zajímá vás práce ve firmě Jaroslav Berka - JAVAB? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Jaroslav Berka - JAVAB

vznik firmy v ČR: srpen 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 12428809
adresa: Jihlava, Stavbařů 4078/34
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Jaroslav Berka - JAVAB

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Jaroslav Berka - JAVAB nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Jaroslav Berka - JAVAB.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Podlahář, Stavební montér, Obsluha dřevoobráběcích strojů.

Všechna volná místa ve společnosti Jaroslav Berka - JAVAB na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Jaroslav Berka - JAVAB?

Společnost Jaroslav Berka - JAVAB aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 21480 Kč. Průměrná nabízená mzda v Jaroslav Berka - JAVAB je 20293 Kč.