Aktuální nabídka práce Jaroslav Starka

1 aktuálních volných míst

  • Číšník/servírka

    Pozice: číšník/servírka Místo vhodné i pro absolventy. Jedná se o turnusové směny krátký/dlouhý týden. Převážně obsluha hostů hotelu. Zajištění snídaní, obědů, večeří pro hosty, obsluha rodinných oslav, meetingů, rautů apod. Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, možnost ubytování při směně, zvýhodněné stravování. Po zkušební době růst m ...

Zaměstnání u Jaroslav Starka

Zajímá vás práce ve firmě Jaroslav Starka? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Jaroslav Starka

vznik firmy v ČR: prosinec 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 12370878
adresa: Příbram - Lazec 60
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Jaroslav Starka

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Jaroslav Starka nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Jaroslav Starka.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Číšník/servírka.

Všechna volná místa ve společnosti Jaroslav Starka na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Jaroslav Starka?

Společnost Jaroslav Starka aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Jaroslav Starka je 23500 Kč.