Aktuální nabídka práce Vladimír Matoušek

3 aktuálních volných míst

 
  • Opravář šicích strojů

    Kontakt NUTNÉ domluvit nejprve telefonicky ! Místo výkonu práce: Česká Lípa Nabízíme: hlavní pracovní poměr uzavřený pracovní smlouvou z počátku na dobu určitou 1 roku, po osvědčení a vzájemné spokojenosti možnost prodloužení na neurčito. Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru. Pracovní úvazek je možný i plný i zkrácený (30 - 35 hod. týdně). Vhodné ...

  • Šič/ka, švadlena

    Nabízíme: hlavní pracovní poměr uzavřený pracovní smlouvou. Požadujeme: Vyučení nebo dlouhodobou praxi (1 rok). Pracovní doba dle dohody, zkrácený úvazek možný. Možnost střídat pracovní pozice. Vhodné i pro OZP Výhodou je znalost NJ - navýšena mzda. Kontakt domluvit nejprve telefonicky !

  • Pomocný pracovník v zemědělství

    Místo výkonu práce Ranč Heřmaničky u České Lípy Místo vhodné i pro osoby OZP - vymezená chráněná pracovní místa. Nabízíme práci na plný či na zkrácený úvazek. Jedná se o drobné práce, zkušenost v zemědělství vítána. Schůzku nutné domluvit předem telefonicky! Vyučení v oboru zemědělství výhodou!

 

Zaměstnání u Vladimír Matoušek

Zajímá vás práce ve firmě Vladimír Matoušek? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Vladimír Matoušek

vznik firmy v ČR: srpen 1990 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 12074900
adresa: Česká Lípa, Heroutova 1736/36
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Vladimír Matoušek