Aktuální nabídka práce Petr Červený

5 aktuálních volných míst

 
 • Pomocná pracovní síla

  Popis pracovních činností: Drobné zednické a údržbářské práce,udržba zeleně,drobné opravy . Místo výkonu práce: Častolovice 16 Vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky, osobně nebo emailem v době od 8:00 - 14:00 hod.

 • Brusič skla - hladinář

  Popis pracovních činností: broušení skla a okrajů skleněných výrobků - hladina, hranař. Praxe předností. Místo výkonu práce: Častolovice 16. Kontaktujte v čase od 8-14 hodin. Pozice je vhodná i pro absolventy a cizince. Vhodné i pro absolventy a pro cizince!!!

 • Pomocná pracovní síla (držení forem, odnášení výrobků a úklid pracoviště

  Popis pracovních činností: úklid provozu, údržba zeleně, držení forem Místo výkonu práce: Častolovice 16 Vhodné i pro absolventy a pro cizince. První kontakt telefonicky v době od 8:00 - 14:00 hod.

 • Sklář duté sklo

  Vyučení, praxe výhodou. Výdělek od 16 280,- do 25 000,-/měsíc (dle zručnosti). Místo výkonu práce: Častolovice 16

 • Tavič - kmenař

  Tavení skla. Vhodné i pro absolventy! Vhodné i pro cizince! Zaměstnanci můžeme nabídnout k pronájmu byt 3kk v blízkosti sklárny. Zájemci tedy mohou být z celé ČR.

 

Zaměstnání u Petr Červený

Zajímá vás práce ve firmě Petr Červený? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Petr Červený

vznik firmy v ČR: září 1990 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 12031615
adresa: Česká Lípa, Pod Holým vrchem 1744
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Petr Červený