Aktuální nabídka práce COIL Side s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Montér suchých staveb

    Požadavky: - Zkušeností s prací na stavbě výhodou - Důslednost při plnění zadaných úkolů vedoucích pracovníků, pečlivost - Schopnost rychle se učit novým věcem - Časová flexibilita Pracovní náplň - Výstavba budov, opravy a údržba budov a přidružené činnosti na stavbě - Samostatná práce na zakázkách pod veden ...

Zaměstnání u COIL Side s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě COIL Side s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o COIL Side s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2021 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 11744731
adresa: Praha - Libeň, Primátorská 296/38
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s COIL Side s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti COIL Side s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Montér suchých staveb.

Všechna volná místa ve společnosti COIL Side s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 25000 Kč.