Aktuální nabídka práce Vlastimil Arleth

4 aktuálních volných míst

 
 • Pomocný kuchař -ka

  KO: Vlastimil Arleth, tel.: 602 521 377, možno přijít i osobně na pracoviště. Profesní životopis s praxí za posledních 5 let zašlete na e-mail: [email protected] Vzdělání v oboru nebo praxe v oboru, zdravotní průkaz, samostatnost, kreativita. Směnnost: krátký/ dlouhý týden, pracoviště: Opava, nástup možný ihned.

 • Číšník, servírka

  KO: Vlastimil Arleth, tel.: 602 521 377, e-mail: [email protected], možno přijít i osobně na pracoviště. Vzdělání v oboru, praxe nutná, zdravotní průkaz, samostatnost, kreativita. Směnnost: krátký/ dlouhý týden, pracoviště: Opava, nástup možný ihned.

 • Kuchař -ka

  KO: Vlastimil Arleth, tel.: 602 521 377, možno přijít i osobně na pracoviště. Vzdělání v oboru, praxe nutná, zdravotní průkaz, samostatnost, kreativita. Směnnost: krátký/ dlouhý týden, pracoviště: Opava, nástup možný ihned.

 • Pomocná síla do kuchyně

  KO: Vlastimil Arleth, tel.: 602 521 377, možno přijít i osobně na pracoviště. Praxe v kuchyni podmínkou, zdravotní průkaz. Směnnost: krátký/dlouhý týden, pracoviště: Opava, nástup možný ihned.

 

Zaměstnání u Vlastimil Arleth

Zajímá vás práce ve firmě Vlastimil Arleth? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Vlastimil Arleth

vznik firmy v ČR: únor 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 11546182
adresa: Opava - Předměstí, Rybářská 1665/2
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Vlastimil Arleth