Aktuální nabídka práce Garant práce s.r.o.

7 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Garant práce s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Garant práce s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Garant práce s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 09409823
adresa: Praha - Libeň, Lihovarská 1096/6
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Garant práce s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Garant práce nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti Garant práce s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní uklízeči a pomocníci, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři, Pomocní dělníci ve výrobě, Ostatní uklízeči a pomocníci, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Garant práce s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Garant práce?

Společnost Garant práce aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč. Průměrná nabízená mzda v Garant práce je 17300 Kč.