Aktuální nabídka práce Samuel´s Jewelry s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Klenotník, zlatník, šperkař

    KONTAKT : Václav Strmiska, tel.: +420 703 614 265 - denně mezi 10:00 - 17:00h, e-mail: [email protected] Jsme mladá šperkařská společnost s malým a velmi přátelským kolektivem a hledáme do týmu kolegu zlatníka, který nám bude pomáhat s výrobou šperků. Ideální kandidát je zlatník, který perfektně rozumí zlatnickému řemeslu, umí pracovat a bude ...

Zaměstnání u Samuel´s Jewelry s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Samuel´s Jewelry s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Samuel´s Jewelry s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 09165371
adresa: Praha - Vinohrady, Londýnská 216/35
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Samuel´s Jewelry s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Samuel´s Jewelry nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Samuel´s Jewelry s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Klenotník, zlatník, šperkař.

Všechna volná místa ve společnosti Samuel´s Jewelry s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Samuel´s Jewelry?

Společnost Samuel´s Jewelry aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21000 Kč do 36000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Samuel´s Jewelry je 28500 Kč.