Aktuální nabídka práce Marketing24, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Marketingový asistent

    Kontakt: Zahradník Jan Ing., tel.: 777 270 880, e-mail: [email protected] Na tuto pozici požadujeme: výbornou znalost práce na PC znalost excelu, práce s tabulkamy základní znalost oboru on-line marketingu výbornou znalost českého jazyka chuť se stále zdokonalovat a učit se novým věcem v oboru. Pružná pracovní doba, bonusy a prémie při dokonč ...

  • Projektový manažer/ka pro internetové projekty

    Kontakt: Zahradník Jan Ing., tel.: 777 270 880, e-mail: [email protected] Na tuto pozici požadujeme: výborné komunikační dovednosti analytické uvažování pracovní nasazení a zodpovědnost znalost prostředí internetového marketingu (Google Ads, Sklik, Facebook Business manager) zkušenost se sociálními sítěmi zkušenost s tvorbou internetových str ...

Zaměstnání u Marketing24, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Marketing24, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Marketing24, s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 08537780
adresa: Jenišov, K Zátiší 317
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Marketing24, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Marketing24 nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Marketing24, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Projektový manažer/ka pro internetové projekty, Marketingový asistent.

Všechna volná místa ve společnosti Marketing24, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Marketing24?

Společnost Marketing24 aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21800 Kč do 32000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Marketing24 je 25200 Kč.