Aktuální nabídka práce Domovy seniorů BeneVita s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Zdravotní sestra

  Příjmem zaměstnance na pozici zdravotní sestra, zdravotnický asistent, všeobecná sestra. Nabízené výhody: možnost dotovaného stravování, pitný režim. Plný nebo zkrácený úvazek (min. 19 hod. týdně, max. 37,5 hod. týdně) Možná práce i na DPP nebo DPČ Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

 • Zdravotní sestra

  Požadujeme spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup k seniorům Nabízené výhody: možnost dotovaného stravování, pitný režim Hlásit se e-mailem

 • PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - pečovatel/ka

  Nabízené výhody: možnost dotovaného stravování, pitný režim Možná práce i na DPP nebo DPČ Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

 • Pracovník/ce v sociálních službách

  Nabízené výhody: možnost dotovaného stravování, pitný režim

 • Zdravotní sestra

  Místo výkonu práce: Radimovice č.p. 46, Sychrov. Nabízené výhody: možnost dotovaného stravování, pitný režim

Zaměstnání u Domovy seniorů BeneVita s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Domovy seniorů BeneVita s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Domovy seniorů BeneVita s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 08207364
adresa: Radimovice 134
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Domovy seniorů BeneVita s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Domovy seniorů BeneVita nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti Domovy seniorů BeneVita s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ZDRAVOTNÍ SESTRA, PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - pečovatel/ka, ZDRAVOTNÍ SESTRA, ZDRAVOTNÍ SESTRA.

Všechna volná místa ve společnosti Domovy seniorů BeneVita s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Domovy seniorů BeneVita?

Společnost Domovy seniorů BeneVita aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Domovy seniorů BeneVita je 34500 Kč.