Aktuální nabídka práce Kamila Klusová

1 aktuálních volných míst

  • Nutriční specialista/specialistka, výživový poradce/poradkyně

    A16 z:8/12/2021 a:21/7/2022 Pracovní náplň: - poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu. Požadujeme: - vzdělání min. SŠ, certifikovaný kurz - výživového poradce - znalost v oboru zdraví a dietologie - výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti - zákaznicky orientovanou osobnost - uživatel ...

Zaměstnání u Kamila Klusová

Zajímá vás práce ve firmě Kamila Klusová? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Kamila Klusová

vznik firmy v ČR: březen 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
IČ: 08004714
adresa: Dolní Tošanovice 87
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Kamila Klusová

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Kamila Klusová nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Kamila Klusová.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: NUTRIČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA, VÝŽIVOVÝ PORADCE/PORADKYNĚ.

Všechna volná místa ve společnosti Kamila Klusová na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Kamila Klusová?

Společnost Kamila Klusová aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Kamila Klusová je 25000 Kč.