Aktuální nabídka práce 1 Personálka, a.s.

8 aktuálních volných míst

 
 • TIPMontážní dělník

  sestavování klimatizací do vlaků Požadujeme: částečnou znalost výkresové dokumentace.manualní zručnost Nabízíme: nabízená mzda činní 150 Kč čistého na hodinu.možnost ubytování.nástup ihned.

 • TIPMontážní dělník na elektroinstalaci za 180 Kč čistého na hodinu

  montáž kabelových svazků do tramvají a vlaků Požadujeme: částečná znalost výkresové dokumentace,částečná praxe v oboru elektrikář nebo elektromontér.Ochotu pracovat na 2 směnný provoz Nabízíme: Nástup možný ihned.Ubytování zajištěno.Nabízená mzda činní 180 Kč na hodinu čistého. 4 týdny dovolené.

 • TIPOperátor/ka Holýšov 120 Kč plus příplatky

  Do zavedené firmy v Holýšově přijmeme operátory na výrobu komponentů do aut.Jedná se o 3 směnný provoz. Požadujeme: Manuální zručnost,spolehlivost Nabízíme: 120 Kč čistého na hodinu plus příplatky za noční směnu.Nástup ihned.Ubytování zajištěno.

 • TIPZámečník

  Hledáme do zavedené firmy zdatné zámečníky. Požadujeme: Nutná praxe,,znalost čtení výkresové dokumentace. Nabízíme: Plat 160 Kč na hodinu čistého.Ubytování zajištěno.Nástupní bonus 5000 Kč

 • TIPSvářeč CO2

  Přijmeme do pracovního poměru svářeče CO2 na vrstvené sváry. Jedná se o stabilní a dlouhodobou práci ve městě Plzeň. Požadujeme: Platný certifikát.Zodpovědnost. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení. Možnost ubytování.

 • Pomocný elektromechanik

  Izolování cívek. Elektromontážní práce. Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince. Agentura práce - přidělení k výkonu práce u uživatele. Telefonický, e-mailový nebo osobní kontakt.

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Skladník, obsluha VZV, jeřábnické a vazačské práce. Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince. Agentura práce - přidělení k výkonu práce u uživatele. Telefonický nebo osobní (Husova 651/52, Plzeň) kontakt.

 • Svářeči

  Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince. Agentura práce - přidělení k výkonu práce u uživatele. Telefonický nebo osobní (Husova 651/52, Plzeň) kontakt.

 

Zaměstnání u 1 Personálka, a.s.

Zajímá vás práce ve firmě 1 Personálka, a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o 1 Personálka, a.s.

vznik firmy v ČR: srpen 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 07346476
adresa: Praha - Zličín, Strojírenská 260/14
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s 1 Personálka, a.s.