Aktuální nabídka práce Call Time Strategy s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • PASIVNÍ INFOLINKA KLADNO SÍTNÁ 190Kč/hod.

    Nabízíme dlouhodobou spolupráci na pasivní lince pro známého dodavatele energií. Nejedná se o přímý prodej. Náplní práce je řešení dotazů klientů a jejich zpracování v systému. Změny adres, přepis odběrného místa, kontrola plateb, nastavení nebo změna tarifu, zasílání informací emailem klientovi atd. Od tebe očekáváme zájem podílet se na kampani ...

Zaměstnání u Call Time Strategy s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Call Time Strategy s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Call Time Strategy s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 07255713
www stránky: http://www.calltime.cz
adresa: Praha - Dejvice, Na ostrohu 1818/29
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Call Time Strategy s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Call Time Strategy nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Call Time Strategy s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: PASIVNÍ INFOLINKA KLADNO SÍTNÁ 190Kč/hod..

Všechna volná místa ve společnosti Call Time Strategy s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Call Time Strategy?

Ve firmě Call Time Strategy můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 190 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Call Time Strategy je 170 Kč/hod.