Aktuální nabídka práce ALVIS Development s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u ALVIS Development s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ALVIS Development s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ALVIS Development s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 06751091
adresa: Praha - Vinohrady, Na Kozačce 1275/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ALVIS Development s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ALVIS Development nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti ALVIS Development s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Personální referenti a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti ALVIS Development s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ALVIS Development?

Společnost ALVIS Development aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 18500 Kč. Průměrná nabízená mzda v ALVIS Development je 17250 Kč.