Aktuální nabídka práce STeaK Restaurant s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pomocná síla do kuchyně

    Nástup možný ihned. Kontakt je možný telefonicky ve všední dny od 10:00 do 17:00 nebo e-mailem. Pomocná síla do kuchyně na mytí nádobí, úklid a pomocné práce v kuchyni. Zaměstnanecké výhody: Personální strava, personální pitný režim včetně kávy, pracovní oděv, možnost pomoci s bydlením, směny dle domluvy

Zaměstnání u STeaK Restaurant s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě STeaK Restaurant s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o STeaK Restaurant s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 06580408
adresa: Olomouc - Hodolany, Ostravská 975/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s STeaK Restaurant s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti STeaK Restaurant s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocná síla do kuchyně.

Všechna volná místa ve společnosti STeaK Restaurant s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 25000 Kč.