Aktuální nabídka práce AJKA TRANSPORT s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u AJKA TRANSPORT s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AJKA TRANSPORT s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AJKA TRANSPORT s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 06337651
adresa: Praha - Žižkov, Vlkova 532/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AJKA TRANSPORT s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AJKA TRANSPORT nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti AJKA TRANSPORT s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti AJKA TRANSPORT s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AJKA TRANSPORT?

Společnost AJKA TRANSPORT aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 23640 Kč. Průměrná nabízená mzda v AJKA TRANSPORT je 22323 Kč.