Aktuální nabídka práce allbaron s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Ostatní fotografové

    Náplní práce bude pořizování portrétních fotografií osob a skupin osob, konkrétně pořizování svatebních fotografií pro zákazníky z jižní Koreje, obsluha počítače při manipulaci s fotografiemi, úprava snímků a komunikace s partnery v Koreji. Požadavky: zkušenosti v oblasti fotografování a úpravě fotografií Jazyková výbava: korejština na úrovni min. ...

Zaměstnání u allbaron s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě allbaron s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o allbaron s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 06191924
adresa: Praha - Vysočany, Na Harfě 935/5b
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s allbaron s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik allbaron nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti allbaron s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní fotografové.

Všechna volná místa ve společnosti allbaron s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti allbaron?

Společnost allbaron aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 18000 Kč. Průměrná nabízená mzda v allbaron je 17650 Kč.