Aktuální nabídka práce Rašelina Hořice s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Traktorista

    Traktorista - podmínkou : ŘP sk. B, T, požadavky: spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, ochota pracovat a učit se novým věcem. Jedná se o práci na masné farmě. Nabízíme: služební auto, stravenkový paušál (100,- Kč/den), služební telefon. Kontakt pan Novotný - tel. v dopoledních hodinách

Zaměstnání u Rašelina Hořice s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Rašelina Hořice s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Rašelina Hořice s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 05979111
adresa: Hořice na Šumavě - Šebanov 31
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Rašelina Hořice s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Rašelina Hořice nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Rašelina Hořice s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Traktorista.

Všechna volná místa ve společnosti Rašelina Hořice s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Rašelina Hořice?

Společnost Rašelina Hořice aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Rašelina Hořice je 30000 Kč.