Aktuální nabídka práce Paranee CZ s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Masér/ka

    První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem. Požadujeme: Znalost thajské masáže, praxe min. 3 roky, certifikát o absolvování kurzu thajské masáže Znalost anglického jazyka výhodou Flexibilita Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  • Masér/ka

    Znalost thajské masáže, praxe min. 1 rok, certifikát o absolvování kurzu thajské masáže Znalost anglického jazyka výhodou Flexibilita Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Zaměstnání u Paranee CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Paranee CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Paranee CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 05758912
adresa: Brno - Brno-město, Dvořákova 635/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Paranee CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Paranee CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Paranee CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Masér/ka, Masér/ka.

Všechna volná místa ve společnosti Paranee CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Paranee CZ?

Společnost Paranee CZ aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Paranee CZ je 18950 Kč.