Aktuální nabídka práce DHNA FAMILEX s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Prodavači smíšeného zboží

    Upřesňující údaje: Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, základní znalost instalace a demontáže, plynulá vietnamština výhodou. Bonusy: možnost stravování v provozovně Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: vietva[email protected]. Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod. ...

  • Prodavači smíšeného zboží

    fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, základní znalost instalace a demontáže, plynulá vitnamština výhodou. bonusy: možnost stravování v provozovně životopisy zasílejte na [email protected], telefonicky kontaktovat každý pátek 15,00 - 17,00 hod

Zaměstnání u DHNA FAMILEX s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě DHNA FAMILEX s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o DHNA FAMILEX s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 05743087
adresa: Jesenice, Plavecká 591
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s DHNA FAMILEX s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik DHNA FAMILEX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti DHNA FAMILEX s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Prodavači smíšeného zboží, Prodavači smíšeného zboží.

Všechna volná místa ve společnosti DHNA FAMILEX s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti DHNA FAMILEX?

Společnost DHNA FAMILEX aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17800 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v DHNA FAMILEX je 20950 Kč.