Aktuální nabídka práce Družstvo RV

2 aktuálních volných míst

  • Uklízeč/ka

    Práce dle zakázek okres Pardubice. Začátek pracovní doby od 8.00, dle dohody Vhodné pro uchazeče bez praxe. První kontakt e-mailem - [email protected]

  • Uklízeč/ka

    Práce dle zakázek okres Pardubice - Přelouč Začátek pracovní doby od 8.00, dle dohody Úklid průmyslového areálu - úklid staveb, úklid stavebního materiálu Vhodné pro uchazeče bez praxe. První kontakt telefonicky.

Zaměstnání u Družstvo RV

Zajímá vás práce ve firmě Družstvo RV? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Družstvo RV

vznik firmy v ČR: srpen 2016 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 05290619
adresa: Čankovice 113
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Družstvo RV

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Družstvo RV nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Družstvo RV.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Uklízeč/ka, Uklízeč/ka.

Všechna volná místa ve společnosti Družstvo RV na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Družstvo RV?

Společnost Družstvo RV aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v Družstvo RV je 17600 Kč.