Aktuální nabídka práce Yachtcentrum & team s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Uklízeč/ka, mytí aut

    CIZ Úklid, mytí aut v provozovně a u zákazníka (různé dopravní společnosti - pouze v Písku). Pracovní doba: 2 směny 8 - 15 hod. a 15 - 22 hod. Požadujeme: ŘP sk. B, základní znalost čj. První kontakt: Maruš Milan, tel.: 774 300 030 (8-17 hod.), nebo osobně na uvedené adrese.

  • Pracovník/ce call centra (půjčovna aut a lodí)

    CIZ Náplň práce: komunikovat s klienty, zodpovídat jejich dotazy přes telefon nebo e-mailem, sjednávání obchodu, půjčování aut a půjčování lodí. Zpracování drobné administrativy na počítači. Požadujeme: znalost filipínštiny a angličtiny z důvodů dorozumění se s klienty a dodavateli. Pracovní doba: 2 směny v rozmezí 8-17 hod. První kontakt: Maruš M ...

Zaměstnání u Yachtcentrum & team s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Yachtcentrum & team s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Yachtcentrum & team s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2016 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 05029821
adresa: Písek - Pražské Předměstí, Na Jihru 501
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Yachtcentrum & team s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Yachtcentrum & team nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Yachtcentrum & team s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: UKLÍZEČ/KA, MYTÍ AUT, PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA (PŮJČOVNA AUT A LODÍ).

Všechna volná místa ve společnosti Yachtcentrum & team s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Yachtcentrum & team?

Společnost Yachtcentrum & team aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 18000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Yachtcentrum & team je 17100 Kč.