Aktuální nabídka práce DELTA facility, s.r.o.

32 aktuálních volných míst

 • Pracovník úklidu

  První kontakt telefonicky v době od 8:00 - 15:00 hodin. Upřeňující informace: Hledáme pracovníka úklidu nejlépe muže, na strojní čištění chodeb ve vnitřních prostorách České televize Brno. Zájemci o práci musí dodat výpis z čistého trestního rejstříku. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt. ...

 • Pracovník/ce odklízení sněhu

  Pracovní doba a její délka dle dohody. Náplň práce: odklízení sněhu na železničních stanicích a zastávkách Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 608 633 558 - paní Lenka Berkiová

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Hledáme pracovníky úklidu na strojové mytí chodeb v prostorách Českých drah. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte telefonicky v době od 8:00 hod do 15:00 hod.

 • Pracovník/pracovnice odklízení sněhu

  Hledáme pracovníky na odklízení sněhu na železničních stanicích a zastávkách. Pracovní doba dle dohody. Úvazek zkrácený od 5 hod/týdně do 10 hod/týdně V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte telefonicky v době od 8:00 hod do 15:00 hod.

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Hledáme pracovníky úklidu na železniční stanici Červenka. Jedná se o úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte telefonicky v době od 8:00 hod do 15:00 hod.

 • Pracovník úklidu

  První kontakt telefonicky v době od 8:00 - 15:00 hodin. Hledáme pracovníky úklidu na železniční stanici Brno - Slatina. Jedná se o úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt.

 • Pracovník úklidu

  První kontakt telefonicky v době od 8:00 - 15:00 hodin. Hledáme pracovníky úklidu na vnitřní úklid budovy České televize v Brně. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený telefonický kontakt.

 • Pracovník úklidu - OZZ, OZP

  Vyhrazeno pro OZZ, OZP. 1. kontakt telefonicky v době 8:00 - 15:00 hodin. Tel.: 774 487 617 Hledáme pracovníky úklidu vnitřních prostor hasičské zbrojnice Ostrava, Františka Formana 290/51c, Ostrava - Dubina. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na uvedený kontakt.

 • PRACOVNÍK/PRACOVNICE odklízení sněhu

  Kontaktní osoba Smolíková Kateřina, tel.: 774 487 617 (volat 7:00-15:00), email: [email protected] Hledáme pracovníky na odklízení sněhu na železničních stanicích a zastávkách. Pracovní doba dle dohody.

 • Pracovníci odklázení sněhu

  Hledáme pracovníky na odklízení sněhu na železničních stanicích a zastávkách. Pracovní doba dle dohody. Počet hodin týdně dle počasí. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt.

 • Pracovníci úklidu

  Je zakázáno se chodit informovat o práci přímo na výše uvedeném pracovišti! V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt. Jedná se o úklid na železniční stanici v Luhačovicích. Úklid čekárny, WC a venkovní úklid. Pracovní doba dle dohody.

 • Pracovníci úklidu

  Pravidelný úklid kancelářských prostor budovy VZP. Odpolední směny, zkrácený úvazek. V případě zájmu o nabízenou pozici využijte prosím výhradně telefonický kontakt (nechoďte na místo výkonu práce)!

 • Pracovníci úklidu

  Pravidelný úklid kancelářských prostor železniční stanice. Pracovní doba je dle dohody. V případě zájmu o nabízenou pozici využijte prosím výhradně telefonický kontakt (nechoďte na místo výkonu práce)!

 • Pracovník/ce odklízení sněhu - železniční stanice - OZP - DPP

  Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracoviště železniční stanice Kroměříž - práce na dohodu o provedení práce - Náplň práce: odklízení sněhu na železničních stanicích a zastávkách - vzdělání není rozhodující, pracovní doba dle dohody, doba určitá do 30.4.2022 - Prosíme záje ...

 • Pracovník/ce odklízení sněhu

  Hledáme pracovníky na odklízení sněhu na železničních stanicích a zastávkách. Pracovní doba dle dohody, cca 1-2 hod/den, v závislosti na sněhových podmínkách. Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky.

Zaměstnání u DELTA facility, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě DELTA facility, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o DELTA facility, s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 04624041
adresa: Olomouc - Lazce, Dobrovského 397/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s DELTA facility, s.r.o.