Aktuální nabídka práce S&M Units s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Zámečník - svářeč

    ZAMĚSTNAVATEL MÁ ZÁJEM ZAMĚSTNAT I OBČANY UKRAJINY POŽADAVKY: vzdělání vyučení, znalost AJ/NJ výhodou, svářečský průkaz - 111, praxe výhodou, manuální zručnost, časová flexibilita při nutnosti práce přesčas POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, práce v rámci ČR ale i zahraničí dle zakázek, vhodné i pro absolventy z oboru ZA ...

Zaměstnání u S&M Units s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě S&M Units s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o S&M Units s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 04618742
adresa: Vyškov - Vyškov-Město, Dobrovského 422/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s S&M Units s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik S&M Units nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti S&M Units s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Zámečník - svářeč.

Všechna volná místa ve společnosti S&M Units s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti S&M Units?

Ve firmě S&M Units můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 170 Kč do 180 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v S&M Units je 175 Kč/hod.