Aktuální nabídka práce Dazzle s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Nuke Compositor

    " Dobré znalosti a zkušenosti v NUKE (v projektech hraných filmů) " Smysl pro detail, cit pro barvy a schopnost udržet konzistenci všech záběrů " Základní znalost sledování, rotoskopování a korekce barev a další kompoziční prvky " Dobrá znalost designu a barevných prostorů a jejich principů " Zodpovědnost, pečlivost, kreativita, proaktivita a týmov ...

  • VFX Supervisor

    " Expert v NUKE (treking, rotoskopování, korekce barev a další kompoziční prvky) " Smysl pro detail, cit pro barvy a schopnost udržet konzistenci všech záběrů " Dobrá znalost designu a barevných prostorů a jejich principů " Zkušenosti s vedením týmu " Zodpovědnost, pečlivost, kreativita, proaktivita a týmovost " Výborně komunikační dovednosti, pro ...

Zaměstnání u Dazzle s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Dazzle s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Dazzle s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 04358015
adresa: Praha - Holešovice, Milady Horákové 533/28
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Dazzle s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Dazzle nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Dazzle s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Nuke Compositor, VFX Supervisor.

Všechna volná místa ve společnosti Dazzle s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Dazzle?

Společnost Dazzle aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 70000 Kč do 85000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Dazzle je 77500 Kč.