Aktuální nabídka práce Služby v dopravě s.r.o.

4 aktuálních volných míst

 • Řidič sk.C+E

  Hledáme 2 řidiče sk.C+E na pravidelnou linku. Začátek vždy v pondělí v odpoledních hodinách v Nýřanech. Návrat v sobotu v ranních hodinách do Nýřan. Jeden řidič jezdí celý týden z Nýřan do Německa a zpět. V CZ máme mezi příjezdem a odjezdem cca 6 hod.volna. V DE dělá 9 hod.pauzu. Druhý řidič jezdí celý týden z DE do DE a zpět. Řidiči se střídají v ...

 • Řidič / THP (dispečer)

  Menší firma podnikající v oblasti dopravy hledá zaměstnance pro rozšíření týmu na pozici řidič / THP (dispečer) (kumulovaná funkce) v silniční dopravě. Místo výkonu práce- Dýšina. Smlouva na dobu určitou 1 rok s automatickým prodloužením na dobu neurčitou. Požadujeme řidičský průkaz sk.C+E. Znalost anglického jazyka není podmínkou. Nástup dle doho ...

 • Řidič sk.C+E

  V rámci rozšíření vozového parku hledáme řidiče sk.C+E. Dobrá fyzická zdatnost. Požadujeme praxi min. na vozidle solo. Stanoviště vozidla - Dýšina. Nástup od 1.1.2024, popř.dle domluvy. Mzda - od 30.000,- Kč čistého. Smlouva na dobu určitou 1 rok s automatickým prodloužením na dobu neurčitou.

 • Dispečer dopravy, disponent spedice

  Menší firma podnikající v oblasti dopravy hledá zaměstnance pro rozšíření týmu na pozici dispečer dopravy, disponent spedice (mezinárodní/vnitrostátní). Místo výkonu práce - Dýšina. Smlouva na dobu určitou 1 rok s automatickým prodloužením na dobu neurčitou. Požadujeme řidičský průkaz sk.B (C+E výhodou - není podmínkou). Dobrá znalost práce na PC. ...

Zaměstnání u Služby v dopravě s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Služby v dopravě s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Služby v dopravě s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 03553086
adresa: Plzeň - Severní Předměstí, Břeclavská 961/6
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Služby v dopravě s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Služby v dopravě nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti Služby v dopravě s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidič / THP (dispečer), Řidič sk.C+E, Dispečer dopravy, disponent spedice, Řidič sk.C+E.

Všechna volná místa ve společnosti Služby v dopravě s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Služby v dopravě?

Společnost Služby v dopravě aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 70000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Služby v dopravě je 43125 Kč.