Aktuální nabídka práce EPŽ ČR s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pomocní montážní dělníci

    Místo pracoviště: - Kostelec u Křížků 203, Kamenice Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - společnost EPŽ ČR s.r.o. poptává pracovníka na pozici pomocný montážní dělník - požadavky na příslušnou pozici zahrnují znalost angličtiny - požřadované dovednosti: fyzická zdatnost, výborný zdravotní stav, schopnost prá ...

Zaměstnání u EPŽ ČR s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě EPŽ ČR s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o EPŽ ČR s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 03492338
adresa: Praha - Chodov, Babická 2387/6
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s EPŽ ČR s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik EPŽ ČR nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti EPŽ ČR s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocní montážní dělníci.

Všechna volná místa ve společnosti EPŽ ČR s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti EPŽ ČR?

Společnost EPŽ ČR aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč. Průměrná nabízená mzda v EPŽ ČR je 17300 Kč.