Aktuální nabídka práce KUBIO System s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Projektový/á manažer/ka

    Upřesňující údaje: Společnost KUBIO System s.r.o. je inženýrská, servisní a poradenská společnost poskytující komplexní služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace a elektrotechnických zařízení, zpracování a provádění odborných studií a posudků v různých oborech činnosti, zejména strojírenství a energetiky, při posuzování dopadů takové č ...

  • Asistent/ka

    Upřesňující údaje: Náplň práce: Účast na podpoře v ekonomických a finančních aspektech probíhajících a budoucích projektů společnosti. Účast na tvorbě ekonomických a finančních reportů pro činnost společnosti. Požadavky: Vzdělání v oboru ekonomického směru. Připraveni přijmout studenta 3-4 ročníku SŠ směr ekonomika, podnikání. Studium na střední š ...

Zaměstnání u KUBIO System s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě KUBIO System s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o KUBIO System s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 03486672
adresa: Nupaky, Sadová 382
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s KUBIO System s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti KUBIO System s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Projektový/á manažer/ka, Asistent/ka.

Všechna volná místa ve společnosti KUBIO System s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 59000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 39750 Kč.