Aktuální nabídka práce Flexi Life Group s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Zedník

    Přijmeme do týmu stabilní stavební společnosti zedníka. Práce na montovaných domech v Zahrádkách u České Lípy. Požadavky: - praxe ve stavebnictví - schopnost pracovat v týmu - dochvilnost a spolehlivost Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - celoroční práce - práce převážně na jednom místě s plnohodnotným zázemím (šatny, sociální zařízení, ...

Zaměstnání u Flexi Life Group s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Flexi Life Group s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Flexi Life Group s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 03434397
adresa: Praha - Vokovice, K Červenému vrchu 845/2b
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Flexi Life Group s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Flexi Life Group nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Flexi Life Group s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Zedník.

Všechna volná místa ve společnosti Flexi Life Group s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Flexi Life Group?

Společnost Flexi Life Group aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Flexi Life Group je 27500 Kč.