Aktuální nabídka práce IT AWACS SOLUTION s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • IT systémoví specialisté

    IT SYSTÉMOVÍ SPECIALISTÉ Požadujeme: ŘP sk. B, anglický jazyk alespoň pasivně, aktivní přístup k práci a ochotu se učit nové technologie. Náplň práce: IT specialista pro oblast serverů, sítí a bezpečnosti. První kontakt: telefonicky na čísle 604 747 681 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem na [email protected] ov. 19.1

Zaměstnání u IT AWACS SOLUTION s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě IT AWACS SOLUTION s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o IT AWACS SOLUTION s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 03431045
adresa: Praha - Černý Most, Ocelkova 643/20
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s IT AWACS SOLUTION s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti IT AWACS SOLUTION s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: IT systémoví specialisté.

Všechna volná místa ve společnosti IT AWACS SOLUTION s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 22000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 22000 Kč.