Aktuální nabídka práce Hotel Troja s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pracovník hotelové údržby

    4* Hotel Troja (22 pokojů) na Praze 8 hledá vhodného kandidáta na pozici údržbář. Náplň práce: údržba hotelového vybavení, budovy hotelu a jeho okolí Popis práce: - provedení drobných oprav veškerého vybavení - úklid v podzemní garáži a okolo hotelu - údržba zeleně kolem hotelu - zajišťování revizi a pravidelná kontrola objektu - spolupráce s ext ...

Zaměstnání u Hotel Troja s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Hotel Troja s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Hotel Troja s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 02632004
adresa: Praha - Libeň, Trojská 2232/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Hotel Troja s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Hotel Troja nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Hotel Troja s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovník hotelové údržby.

Všechna volná místa ve společnosti Hotel Troja s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Hotel Troja?

Společnost Hotel Troja aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10000 Kč do 10000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Hotel Troja je 10000 Kč.