Aktuální nabídka práce Vančura invest s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Všeobecný údržbář

    Místo výkonu práce: Chrast POŽADAVKY: ŘP B, E, C První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

  • Dělník na pile

    Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimě První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

  • Dělník na pile

    Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimě První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Zaměstnání u Vančura invest s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Vančura invest s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Vančura invest s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 02100967
adresa: Chrast, Osady Ležáků 835
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Vančura invest s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Vančura invest nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Vančura invest s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělník na pile, Všeobecný údržbář, Dělník na pile.

Všechna volná místa ve společnosti Vančura invest s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Vančura invest?

Společnost Vančura invest aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Vančura invest je 27000 Kč.

Ve firmě Vančura invest můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Vančura invest je 150 Kč/hod.