Aktuální nabídka práce Markéta Kudrhaltová

1 aktuálních volných míst

  • Obsluha čerpací stanice

    Prvotní kontakt: Osobně tel.: 739 414 826, e-mail: [email protected] -obsluha čerpací stanice, úklid doplňování zboží, přebírání zboží, komunikace se zákazníkem, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se. Nabízíme milý a přátelský kolektiv, vstříčný přístup, osobní ohodnocení, stravenkový paušál. -stravenkový paušál,osobní ohodnocení, ...

Zaměstnání u Markéta Kudrhaltová

Zajímá vás práce ve firmě Markéta Kudrhaltová? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Markéta Kudrhaltová

vznik firmy v ČR: červen 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 01894382
adresa: Jablonec nad Nisou - Kokonín, Na Svahu 284
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Markéta Kudrhaltová

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Markéta Kudrhaltová nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Markéta Kudrhaltová.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Obsluha čerpací stanice.

Všechna volná místa ve společnosti Markéta Kudrhaltová na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Markéta Kudrhaltová?

Společnost Markéta Kudrhaltová aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Markéta Kudrhaltová je 27500 Kč.