Aktuální nabídka práce AGENT CORP s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  náplň práce: vyzdívání příček ze všeh druhů materiálů včetně provedení a oprav omítek zatřených na ostro. Přidavačské práce.např. příprava maltovin, přesun st. hmot, obsluha jednoduchých st. mechanismů. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod., osobně pouze po telefonické domluvě. ...

 • Pokrývači

  náplň práce: provádění a opravy krytin na různých vazbách šikmých střech. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod., osobně pouze po telefonické domluvě.

 • Pokrývači

  náplň práce: provádění a opravy krytin na různých vazbách šikmých střech. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod., osobně pouze po telefonické domluvě.

 • Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

  náplň práce: demolice budov a jiných staveb. Výstavba dočasných kovových a dřevěných lešení na staveništích. Zednické a bourací práce. Další řemeslné práce. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod., osobně pouze po telefonické domluvě.

 • Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

  náplň práce: demolice budov a jiných staveb. Výstavba dočasných kovových a dřevěných lešení na staveništích. Zednické a bourací práce. Další řemeslné práce. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po-Pá - 10.00 -14.00 hod.

Zaměstnání u AGENT CORP s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AGENT CORP s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AGENT CORP s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 01567446
adresa: Praha - Nusle, Slavojova 579/9
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AGENT CORP s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AGENT CORP nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti AGENT CORP s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby, Pokrývači, Pokrývači, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby.

Všechna volná místa ve společnosti AGENT CORP s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AGENT CORP?

Společnost AGENT CORP aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v AGENT CORP je 22136 Kč.