Aktuální nabídka práce Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích

3 aktuálních volných míst

  • Registrovaná zdravotní sestra

    Přijmeme registrovanou zdravotní sestru. Požadujeme kladný vztah k seniorům, empatii, vstřícnost a umět se rychle rozhodnout. Výhodou je dobrá znalost práce na PC. Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

  • Všeobecná zdravotní sestra

    Rozhodnutí o uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v ČR Znalost češtiny na úrovni 2A Zdravotní způsobilost, bezúhonnost Dobrý vztah a schopnost komunikace se seniory Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravování, možnost ubytování.

  • Pracovník v sociálních službách

    nutno doložit výpis z rejstříku trestů, doklad o posledním ukončeném vzdělání - originály základní znalost češtiny - je nutno se domlouvat s klienty, o které pečuje

Zaměstnání u Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích

Zajímá vás práce ve firmě Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích

vznik firmy v ČR: srpen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 00839345
adresa: Myslibořice 1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: REGISTROVANÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA.

Všechna volná místa ve společnosti Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích?

Společnost Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21920 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích je 31653 Kč.