Aktuální nabídka práce ROCHUS SPOL. S R.O.

4 aktuálních volných míst

 
 • Strojník chladírenského zařízení

  zajištění chodu strojovny, práce s chladícím zařízením na bázi čpavku, manipulace s VZV, základní údržbářské a sanitační práce na potravinář. strojích, práce v chladírenských a mrazírenských komorách, vzdělání ve stroj. oboru, ŘP "B", výpis z trest. rejstříku, praxe v chladírenství výhodou, prémie, závodní stravování, prac. poměr na 1 rok s možnost ...

 • Údržbář - elektrikář

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, oprava a údržba strojů a výrobních linek, znalost potravinářských strojů výhodou. Orientace po stránce elektro vycházející z požadavků - vyhlášky 50 paragraf 6, ŘP.Závodní stravování. Kontakt telefonicky nebo e - mailem.

 • Údržbář mechanik

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, oprava a údržba strojů a výrobních linek, preventivní činnost z důvodů předcházení poruch. Znalost potravinářských strojů výhodou. Závodní stravování. Kontakt telefonicky nebo e - mailem.

 • Výrobní dělník/dělnice

  Výroba kynutých knedlíků, manipulace se surovinami, obsluha výr. linky, úklid výr. prostor - fyzicky náročnější práce. Závodní stravování, kontakt telefon (7-14 h) nebo e-mail.

 

Zaměstnání u ROCHUS SPOL. S R.O.

Zajímá vás práce ve firmě ROCHUS SPOL. S R.O.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ROCHUS SPOL. S R.O.

vznik firmy v ČR: červenec 1990 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 00545198
adresa: Kunovice, Na Záhonech 1482
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ROCHUS SPOL. S R.O.