Aktuální nabídka práce Obec Krchleby

1 aktuálních volných míst

  • Ředitel/ka zš a mš

    Požadavky: předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon funkce ředitele školy podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném zněni, znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopností, dobrý zdravotní stav. K přihlášce přiložte: úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání ...

Zaměstnání u Obec Krchleby

Zajímá vás práce ve firmě Obec Krchleby? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Obec Krchleby

vznik firmy v ČR: červenec 1973 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 00239348
adresa: Krchleby, Družstevní 36
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Obec Krchleby

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Obec Krchleby.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ.

Všechna volná místa ve společnosti Obec Krchleby na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 49780 Kč do 49780 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 49780 Kč.