Aktuální nabídka práce Stavební bytové družstvo STAVEG

2 aktuálních volných míst

  • Ekonomové - finance, mzdové účetnictví

    Kontakt: [email protected] Pracovní náplň: - zpracování mezd v OK - mzdy - evidence fakturace došlých faktur, likvidace faktur dle dodavatelských smluv - vyhotovení odběratelských faktur - zpracování daňových přiznání, DPH, kontrolní hlášení, DPPO z nemovitosti a statistických výkazů - inventarizace majetku a závazků - ekonomické rozpočty i výhled ...

  • Provozní technici správy objektů PO a BOZP

    Kontakt: [email protected] Nástup 1.12.2022, nebo dle dohody Pracovní náplň: - zabezpečení provozu a správy garážového a nebytového fondu - komerční plochy (kanceláře a ostatní nebytové prostory) - zabezpečení smluvních vztahů k dodavatelům elektrické energie, plynu, kanalizace a tepla, resp. ostatních odborností pro příslušné technologie, včetně ...

Zaměstnání u Stavební bytové družstvo STAVEG

Zajímá vás práce ve firmě Stavební bytové družstvo STAVEG? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Stavební bytové družstvo STAVEG

vznik firmy v ČR: duben 1972 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 00222895
adresa: Praha - Stodůlky, Nušlova 2515/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Stavební bytové družstvo STAVEG

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Stavební bytové družstvo STAVEG.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ekonomové - finance, mzdové účetnictví, Provozní technici správy objektů PO a BOZP.

Všechna volná místa ve společnosti Stavební bytové družstvo STAVEG na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 34000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 34500 Kč.