Aktuální nabídka práce Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace

4 aktuálních volných míst

 
  • Fyzioterapeuti bez osvědčení

    odborná způsobilost dle §24 zák. 96/2006 Sb., možnost realizovat na studium SZŠ, VOŠ, VŠ, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, prof. životopis na mail:

  • Účetní - pokladní

    jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (zástup po dobu MD). Požadujeme: znalost podvojného účetnictví, znalost MS Office (Excel, Word), praxe min. 1 rok, Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost ubytování a závodního stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další benefity.

  • Lékař na odd. tuberkulózy a respiračních nemocí

  • Ostatní technici a asistenti pro obsluhu lékařských zařízení

    Bc. nebo VŠ v oboru elektrotechnickém, výhodou absolvování oboru biomedicínského zaměření, praxe ve zdravotnictví výhodu, dobré komunikační schopnosti, znalost práce s výpočetní technikou, zaměstnanecké výhody- možnost ubytování, stravování,

 

Zaměstnání u Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: říjen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců
IČ: 00092584
adresa: Znojmo, MUDr. Jana Janského 2675/11
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace